Vizyonumuz

TURCOS A.Ş

Turcos A.Ş., LİDER bir kozmetik grubu olmanın sorumluluğuyla faaliyet gösterdiği sektörlerde büyümeye ve imza attığı her projesiyle ÖNCÜ olmaya devam ediyor. Kuruluş, yurt dışında gerçekleştirdiği yatırımlarıyla da global değer olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Turcos Kozmetik olarak Biz; faaliyet gösterdiğimiz kozmetiksektöründe, yaptığımız işi en iyi şekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalışmalarımıza bu temel yaklaşımla başlıyor ve bu anlayıştan taviz vermeden projelerimizi tamamlıyoruz.

Rakipsiz ve yüksek kalitede Private Label, White Label ve Sözleşmeli OEM imalat hizmetimiz ile müşterilerimize büyük avantaj sağlıyoruz. Tesislerimiz her türlü yeni ve bilinen üretim hattı eklenebilecek şekilde gerekli ekipmanlar ile donatılmıştır. 20 yılı aşkın satış ve pazarlama tecrübemizle, yeni ürün tasarımı ve üretim süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Yönetim ekibimiz, sektörel tecrübesiyle birçok başarıya imza atmış ve katkıda bulunmuşlardır. Uzman yöneticilerimiz, kendi know-how ve iş zekalarını birleştirerek, büyüme ve başarı getiren stratejileri planlamaktadırlar

Yegane amacımız ve hedefimiz kaliteli ürün üretimi ve müşterilerimize en iyi hizmeti kesintisiz ve hızlı bir biçimde vererek, bizleri dünyada önde gelen kozmetik firmalarından biri olmaktır.

Scroll To Top
Close
Close
Shop
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping